CO UMÍ ?

MULTIDOTYKOVÁ OBRAZOVKA  

Základní rozdíl oproti ostatním zařízením, umožňuje současný dotyk a hru 4 osobám současně. Jiná zařízení fungují jako tablet, kdy jeden dotyk znemožňuje jakoukoliv reakci při dalším dotyku.

PŘEDINSTALOVANÝ SNOWFLAKE SOFTWARE

buď hrací  nebo vzdělávací software umožňující multidotykové ovládání  (videa s ukázkami na stránce AKTUÁLNĚ popř. přesný popis na www.dokumenty-k-magic-table.webnode.cz)

SAMSUNG OBRAZOVÝ PANEL

Obrazovka společnosti Samsung zajišťujíci fantastický obraz v rozlišení Full HD a tvrzeného skla zabraňující poškození.

DESIGNOVÁ ZÁLEŽITOST

Magic Table navržený je předními designéry v oboru výpočetní techniky s ohledem na nejmenší zákazníky. Ojedinělý, neotřelý a vůbec ne nudný.

UMÍ ZABAVIT..

Nejen snowflake software pro více osob najednou, ale další a další zábavné hry ať již dodávané se stolečkem nebo nepřeberné množství zábavy připravené ke stažení z internetu.

UMÍ VZDĚLÁVAT..

Předinstalované aplikace rozvíjejí schopnosti jak z oblasti matematiky, českého jazyka, biologie a dalších oborů, tak lze příjemnou formou zlepšovat své schopnosti cizího jazyka.

UMÍ VIDEO, FOTKY, HUDBU...

Magic Table umožňuje přehrávání filmů, pouštění hudby nebo prohlížení fotografií. A to jak stažených přes internet tak i prostřednictvím USB nebo HDMI

UMÍ ANDROID 

Na stolečky Magic Table je možné stahovat jakoukoliv hru nebo aplikaci. Je možné používat Youtube, dívat se na Google maps, pracovat s kalendářem nebo odeslat uložené soubory mailem.