Aktuálně

Vybavili jsme našimi stolečky i nové dětské oddechové centrum v německém Berlíně. Věříme že se i zde budou magické stolečky líbit a děti si je oblíbí.

Dětský svět

05.05.2019

Jsme velmi rádi, že jsme navázali spolupráci s báječnou firmou paní Renaty Kulesové, která se jmenuje Dětský svět. Její firma nejen provozuje dětské koutky po celé České republice, ale dětské koutky navrhuje a dokáže výborně vybavit. Více si můžete o této společnosti přečíst na stránkách www.detskykoutek.cz

To, že se Magic Table prodává, nám umožňuje spořit na logistických nákladech a upravit cenu tak, aby byla více atraktivní a Magic Table dostupnější třeba i do dětských pokojíčků našich nejmenších. Upravili jsme ceny i pro velkoodběratele.

Lipa Land

27.01.2019

Překrásný software, který dodává na trh česká společnost LIPA. Vypůjčili jsme si text z webových stránek společnosti (www.lipaland.com): "Na světě není nic cennějšího než čas, který strávíme se svými dětmi".

V únoru představíme nový produkt Magic Canvas na českém trhu. Tentokrát je určeno pro restaurace, prodejny a všude tam, kde se vaří dobrá káva :)

Školka Magic Rainbow - školička, kde i pan opravář mluví anglicky :) Dnes jsme navštívili školičku, která je svým jménem příbuzná s naším magickým stolečkem.

Prezentovali jsme náš stoleček v krásné školce, která se jmenuje Tetty. Moc rádi bychom se s vámi podělili o svělý pocit nejen z toho jak je tady o děti postaráno ale i z paní ředitelky, která pro svou školku doslova žije. Měli jsme možnost chvilku pozorovat anglického pedagoga (nikoliv tedy paní učitelku, ale pana učitele) jak s dětmi mluví plynně...


Naše stránka na Facebooku vám denně přináší nové informace. Sledujte nás a vyjádřete podporu a přání. Děkujeme